The same old shit, repeatedly

28. may 2016 at 13:07 |  Deník
Pročítám si poslední publikovanej článek. Moc se toho nezměnilo, řeším skoro to samý. Vztahy (dá se vůbec řešit něco, co neexistuje? není to nějaká negace negace? matika power), kámoši (můžete mi někdo vysvětlit pravou definici tohohle slova?), co dál se životem (když se zrovna nepije)..
Pobavila mě tahle věta z minulýho zápisu.
Jenže pokaždý když si o někom myslím "jo, tyvole, tohle je třeba i někdo s kým si dokážu představit bejt" tak přijde ocelová rána pěstí a všude se rozblikaj červený výstražný sirény a psi začnou štěkat a lízat si koule.
Po včerejšku jsem ale nucenej ji trochu pozměnit.
Jenže pokaždý když si o někom myslím "jo, tyvole, tohle je třeba i někdo s kým si dokážu představit bejt" tak přijde ocelová rána pěstí od mojí nejlepší kámošky, která je zamilovaná do někoho úplně jinýho, ale celej večer je přisátá na klukovi co se líbí mě jen proto, že má kozy a protože může.
Ne snad že bych byl do toho kluka (říkejme mu třeba Domin - ano, R.U.R.) nějak totálně udělanej, jen se mi prostě líbí líbil a pak přijde ona a všechno to zkazí. Přicucne se k němu, nebo on k ní (co jsem slyšel tak stejně neumí moc dobře líbat) a okolní svět neexistuje.
Nejhorší je, že se po mně furt dívá (ne moje debilní kámoška s nohama do V, ale Domin). A on má kurva luxusní oči. A taky je nejspíš namyšlenej kretén, protože jsem se ho ptal jestli teda s Bárou choděj (samozřejmě jsem si chtěl jen rejpnout) a on že ne, že je hodně žádanej, a jestli se prej divím, a já že ne, a pak zase ty oči.

Jeezus. Fucking hell. Seru na to zkurvený posraný město ve kterým žiju a jehož název sem nenapíšu protože tu bydlí tak 3 lidi včetně mýho terapeuta a někdo by si to mohl dohledat. (Nemám terapeuta.)

A můžete mi kurva doprdele říct co je tak ultra zajímavýho na tom bejt přiteplenej že na každým rohu poslouchám kdo si o mě co myslí a s kým jsem údajně prcal? Nechcete řešit svoje nudný hetero životy a na ten můj se vysrat? Tlustejm lidem taky dokola nepřipomínáte že jsou tlustý, to samý šerednejm nebo mentálně retardovanejm. A jiná orientace je skoro to samý - prostě pokurvený DNA. Shit happens. Já si to nevybral.
Ale kdyby mi někdo nabídnul pilulku která by mě zázračně změnila na heteráka, asi bych si jí stejně nevzal, protože aspoň vidím že o nic jinýho než o sex a uspokojení pudů nejde. Sex, sex, sex.
Píča, kozy, péro. Tvůj intelekt mě nezajímá, jdeme si vyměnit tělní tekutiny.

Doggy doggy haf haf, psí život jsou drogy drogy chlast chlast. Psí život je mrdání a slast slast. Pojď štěkat se mnou..

Nejhorší je že jsem asi úplně stejnej jako všichni ostatní. Ničim výjimečný, marně toužící po něčem co nikdy nemůže mít, slepě se ženoucí za uspokojením svých potřeb, ať už jsou jakékoliv a po jejich naplnění další hledání. The same old shit, repeatedly.

Ty dva neexistující čtenáře plující v kosmickém vzduchoprázdnu asi nejspíš zajímá jak jsem dopadl u maturity.

Z češtiny jsem si vytáhnul Růži pro Algernon od Daniela Keyse. Nejdřív jsem myslel že to bude hodně špatný, protože jsem si nebyl jistej u literárního směru a nevěděl jsem skoro nic u autorovi, ale než mě odtáhli z potítka tak jsem se pokusil aspoň něco hrubě nastínit a bylo to, překvapivě, dobře. Celkově mi přišla čeština hodně jednoduchá, i když se mě párkrát zeptali na něco co jsem nevěděl. Celkově 26/29. Ze slohovky 24/30. A z didakťáku 78%.

Z angličtiny na mě padlo United Kingdom, takže úplná pohoda. V první části se mě ptali na otázky a já jim měl stručně odpovědět ve správným čase. Dokonce jsem chvíli mluvil i španělsky, protože se mě ptali jestli bych chtěl někdy bydlet v zahraničí a popřípadě kde, a když jsem řekl že ve Španělsku a v Anglii tak jsme chvíli s přísedícím šprechtili španělsky. Druhá část popisování obrázku, léto a zima, lidi dělali naprosto rozdílný činnosti. Třetí část byla o tom, že jsme se chystali na koncert buď do Bratislavy nebo do Berlína a měli jsme se domluvit na detailech jako jak pojedeme, kde přespíme a co si dáme k jídlu. No a čtvrtá část už zmiňovaný United Kingdom, všechno se dalo krásně vyčíst z mapy. Celkově 37/39. Slohovku ještě nevím, ale didakťák 91%.

Chemie byla vážně hodně zajímavá, jelikož jsem si stihnul projít asi jenom osm otázek z dvaceti pěti. Měl jsem z toho i logicky největší strach, ale asi mám hold na tyhle věci štěstí a vytáhnul jsem si zrovna jednu z těch osmi otázek o kterejch jsem něco věděl, a to konkrétně periodickou soustavu prvků. Bylo to celkem easy, dalo se toho hodně vyčíst přímo z tý soustavy, a nějaký věci jsem si i pamatoval. Hodně tam šlo o různý pravidla, jako jak se v tabulce mění elektronová afinita, kovovost, schopnost tvořit redukční/oxidační činidla. Byly tam i otázky o kterejch bych toho řekl víc, ale na druhou stranu i otázky u kterejch bych neřekl vůbec nic, takže jsem s výslednou 3 víc než spokojenej.

No a biologie, tam jsem se hlavně modlil abych si nevytáhnul kytky, který maj tak šest otázek z třiceti. O všem ostatním jsem byl schopnej něco říct, ale o kytkách fakt ne, nepoznám pomalu ani pampelišku. Vytáhnul jsem si ekologii systémů a populací na kterou jsem se za celej svaťák ani nepodíval, ale hodně jsem si toho pamatoval z loňska protože jsme to brali celej rok v semináři. Ekologická valence, nika, sukcese, pak vztahy mezi organismy (komenzalismus, amenzalismus, predace, parazitismus..), adaptace býložravců/predátorů, no prostě jsem měl o všem co říct a i když jsem pár otázek nevěděl tak jsem na svojí 2 docela hrdej.

Takže jo, světě div se, ale i někdo tak hloupej jako jsem já může odmaturovat. S notnou dávkou štěstí, ale přece.
(Je ode mně hnusný že nezvedám mobil svý nejlepší kámošce? Ale já bych jí asi s jazykem v krku stejně nic nerozumněl.)

Co dál říct, chmm. Mám práci. Ne nějak extra dobře placenou, 50,- na hodinu + dýška na konci měsíce. A časově je to dost na hovno, víkend před maturitou jsem promakal tak 20 hodin minimálně (a hned v pondělí jsem šel k matuře). Ale stejně jsem šel v pátek a sobotu kalit.
Je to práce v kavárně, nic náročnýho, příprava jídla a pití, občas nějaký míchaný drinky, točení piva, komunikace s lidma. I tak si ale ještě hodně věcí pletu, ale tak to se snad časem zlepší.

Doufám, že teď budu mít víc času na sebe. Na čtení, konečně (!!) si chci uklidit v pokoji, třeba i zase začít psát povídky nebo něco sem, na blog. Cvičit, míň žrát a hlavně omezit chlast a hulení, jsem skoro pořád v crashi. Nevím, něco dělat, snad i vypadnout, ale nechce se mi na vysokou. Minimálně ne letos. Cejtím že si toho potřebuju fakt hodně vyřešit sám se sebou, ujasnit si priority a zjistit co chci vlastně dělat dál.

Naši mi za maturitu koupili mobil, žádný super dělo, lenovo a6000, ale i tak to bude ten nejlepší mobil co jsem kdy měl. Ještě s bluetooth repráčkem a power bankou. Aspoň něco, ač materiálního, co mi udělá radost.

No, už asi rozebírám samý nepodstatný věci tak s tím radši přestanu.
Zas někdy. Snad brzo. A doufám že přijdu s něčím jiným než je zápis do deníku. (Teda mě to baví psát, ale pro ostatní to musí bejt hrozně nezáživný.)
Tak ciao.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Paralela Paralela | Email | Web | 13. june 2016 at 14:48 | React

Tak koukám, maturita jak se říká "na pána" :D Gratulace přijímej, nejspíš si je zasloužíš!
A chápu, je to asi na hovno, když máš pocit, že se ti každej hrabe v životě. Jenže jestli to lidi dělaj, tak to právě dělaj i tllustejm a šerednejm. protože jinak by si museli všimnout, jak ubohý jsou hlavně ty jejich životy. Amen.
Dávat lidem za práci 50 je šílený. asi čas mobilizovat ty křídla. Někam, kde si už nehrajou na otroky. Ale ne, že by kilo bylo víc. Ve výsledku je to asi...uplně stejný.

2 retrofeeling retrofeeling | Web | 13. june 2016 at 20:01 | React

Moc gratuluji k maturitě! :-)

A ta práce je opravdu zle placená, to snad i v mekáči platí víc... Nestálo by za to, ji změnit? :-)

+ trochu s úsměvem a optimismem do toho života! ;-)  :-)

3 grey.t grey.t | Email | Web | 13. june 2016 at 22:31 | React

Hezky píšeš. A gratuluju k maturitě. Kytky jsem z biologie taky nechtěl, ale ani ekologii zrovna rád nemám. Vytáhnul jsme si tehdy krevní oběh.
Těch čtenářů teď budeš mít hodně moc, vzhledem k tomu, že se tvůj předchozí článek dostal na titulní stránku blog.cz :)

Že tě někdo pomlouvá a probírá, protože jsi na kluky, na to kašli. Já to jako kluk z prahy neznám, protože tady nikdo nezná nikoho (gaye pomlouvají jen jiní gayové), a chápu, že to je asi dost nepříjemný...

4 g0-1nsan3 g0-1nsan3 | Email | Web | 23. june 2016 at 23:13 | React

[1]:  Jinak to asi ani neumím :-D.. ve výsledku jsme všichni stroje, otroci doby a toho, že peníze vládnou světu a bez nich to prostě nejde :-) každopádně mám teď už něco jinýho, peněžně je to o něco lepší a asi mě to i víc baví :-)

[2]: Moc děkuju :-)

[3]: Krevní oběh si vytáhla spolužačka, je možný, aby ti krevní koláč zachránil maturitu? :-D I když ono rozumět pojmům jako protrombin a vědět že aktivuje trombin a za následný syntézy fibrinogenu ze kterýho vznikne nerozpustnej fibrin se vytvoří strup je asi trochu ujetý. :-D

Člověk sem chvíli ani nezabloudí a hned má k jeho článkům spoustu lidí co říct, to je fakt úžasný. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.