14. kapitola

8. may 2017 at 15:06 |  Test lidskosti
Koukám na čas - 1:39.
"Mno." Hlasitě mlasknu a kouknu na Patricka, kterej nepřestává kroutit hlavou. "My asi povalíme. Jestli sis toho nevšimla, zítra je škola."
Kaya zamrdne igelitku zpátky a v ruce vítězoslavně třímá pytlíček s bílým práškem. "Tak snad si se mnou dáte aspoň lajnu, ne?"
Pokrčím rameny. "Proč ne."
Mezitím, co to Patrick rýsuje, jdu na hajzl. Dobrou půl hodinu zadržuju chcaní. Protáhnu se a omylem nachčiju vedle mísy. Narychlo to rozfidlám botou, aby se neřeklo, a jdu zpátky. Kaya se hihňá při psaní textovky a Patrick právě roluje sto librovku od Wendelový. Sedám si na zem, protože na gauči už není místo. Patrick se automaticky zvedá, ale jen vrtím hlavou. Očima přestřelím ke Kaye, která odněkud vzala řvavě růžovou žvejkačku a teď s ní dělá obří bubliny. Někdy si říkám, jestli si uvědomuje, jak moc atraktivní ve skutečnosti je. Soudě podle toho, jakej na mě hodí pohled v následující vteřině hádám že jo.
Beru si od Patricka nabízenou bankovku a šňupám si menší Jordánsko. Mrkám, protože to pálí jak hovado. Zacpu si jednu nosní dírku a snažím se tu sračku vyšňupat i se svejma soplama. Kaya mi vytrhává sto librovku z ruky, přehodí si vlasy na jednu stranu, vysmrká se (proč mě to taky nenapadlo??) a pak si taky šňupne.

Účinky kokainu nastupují celkem rychle - začínáme si povídat a každej má potřebu se ke všemu sáhodlouze vyjadřovat, takže nikdy nevydržíme u jednoho tématu dlouho.
"Odskočím si." Zamumle Key a odchází (překvapivě ale ne směrem, kde je záchod). Využívám příležitosti a beru místo vedle Patricka. Ten na nic nečeká a vráží mi jazyk do krku. Jestli si myslíte, že budu protestovat, asi mě dvakrát dobře neznáte.
Z vedlejší místnosti se z ničeho nic ozve hroznej kravál - hlasitý techno. Oba dva nadskočíme a já koušu Patricka do jazyka. Nebo aspoň usuzuju podle pachuti železa v puse.
"Já jí jednou fakt sejmu pohrabáčem.." Frfle Patrick a žádá mě, abych zkontroloval škody.
"Zas tak strašný to není," říkám a zkoumám Patrickův jazyk ze všech možnejch úhlů ,"ta ruka podle mýho skromnýho názoru bolí víc."
"To máš teda pravdu. Bolí to jak čert. Škoda, že jsme nezainvestovali do -" Patrickovi poklesne čelist a dívá se někam za mě. Bojím se otočit, ale po zhruba deseti vteřinách, kdy má můj kluk pořád držku do O, otáčím se. A hned zase zpátky.
Shit shit shit. Kaya se vrátila. S drobnou chybou v matrixu - ve vedlejší místnosti nechala oblečení a na sobě má jenom černý, krajkový prádlo.
"Tak co, sundáte mi, vy bukvice, tu podprsenku, nebo to mám udělat sama?"
Patrick Kayu doslova svlíká očima, což se mě trošku dotýká, a tak mu zaklapnu maxillu k mandibule, kam patří. I mně to ale nedá a otáčím se tak, abych měl na Kayu dobrej výhled. Bez oblečení vypadá ještě líp než s ním.
Pomalu si pohrává s ramínkem od podprsenky a pak ho sveze po ruce dolů, takže jí je maličko vidět levý prso. Patrick se prakticky ve stejný vteřině zvedá a svlíká si tričko. Do očí mě udeří jeho vypracovaný břicho a bicáky široký jak štangle vepřový šunky. Po chvíli rozpačitého mlčení, které přerušuje jenom pravidelné TUC TUC TUC z vedlejší místnosti, si svlíká i kalhoty.
"To chce další lajnu." Znalecky pokývám a už to rýsuju.
Šňupám si o dost větší lajnu než předtím, protože tohle bych za střízliva asi nepodniknul. Jasný, Kaya je kurva sexy, ale známe se už dva roky a k ničemu takovýmu mezi náma ještě nedošlo (i když k tomu kolikrát chybělo vážně málo). I já si svlíkám triko a kalhoty, oproti Patrickovi ale nemám žádný svaly ani 6-pack. Jsem jenom hubenej. Možná až moc. Tečka.
A tak tam všichni stojíme, koukáme na sebe a hltáme se očima, až Kaya udělá první krok (teda už druhej. nebo třetí?). Pravačkou si sáhne někam na záda a podprsenku si jediným rychlým pohybem rozepne. Ta se okamžitě sveze přímou čarou k podlaze. Na světlo světa se tak dostávaj naprosto výstavní kozičky, který bych mohl mnout v dlaních hodiny. Soudě podle Patrickových zvětšujících se boxerek je na tom podobně.
Kaya si v tom vyloženě libuje. Předkloní se, přehodí si vlasy na jednu stranu a začne si plést cop. Patrick si mezi tím šňupe lajnu.
Už to nevydržím, moje rychle bušící srdce stihlo vplavit koks do každý buňky mýho těla, a tak si svlíkám trenky, přejdu místnost a vezmu ty parádní cecky do vlastních rukou. O chvíli později cítím na krku Patrickův horký dech a do zad mě tlačí něco, co asi nebude samurajskej meč.
No, a nejspíš v tu chvíli se to zvrhlo. Ne, bylo to už o chvíli dřív.
Přesunuli jsme se do vedlejšího pokoje, kde byla Wendelovou rozmrdaná postel a šoustali jsme jak králíci snad tři hodiny v kuse. Chvíli jsem Kayu šukal já, pak Patrick a ona si mě mezitím rvala až někam za mandle. Udělali jsme si orální kolečko (já kouřil Patricka, ten Key lízal pekáč a ta si na oplátku francouzsky promluvila s mým hadem). Jednoduše řečeno jsme si to užili (hlavně asi Kaya, když měla ve svý garáži klacků dva současně). Kaya na mě pak chvíli hopsala, zatímco jsem Patrickovi dopřával parádní deepthroat.
Jednoduše řečeno jsme se bavili. Po tom, co nás Key oba spolykala, jsme prostě jen leželi na jedný hromadě a nechali naše těla chvíli odpočívat.
"No, tak tohle musíme rozhodně někdy zopakovat." Vyprsknu smíchy a po chvíli se ke mně oba přidávají.
 

1 person judged this article.

Comments

1 j.lukáš j.lukáš | Web | 8. may 2017 at 15:18 | React

Není to vůbec špatné, má to styl a svižnost, dobře se to čte. Nejspíše se budu vracet pro zbytek.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.