15. kapitola

11. may 2017 at 3:06 |  Test lidskosti
Do školy jsme ten den přišli samozřejmě pozdě.
Těžko jsme to ale mohli dávat za vinu někomu konkrétnímu, jelikož jsme po té šukačce ještě s Patrickem dost dlouho leželi v posteli a bavili se o tom, co se to právě kurva doprdele stalo a jak to mezi náma bude dál. Kaya odněkud mezitím vyhrabala lihovku (nejspíš z tý kouzelný tašky) a bavila se tím, že nám kreslila obrázky na čůráky.
I když jsme kecali asi tři čtvrtě hodiny (po dvaceti minutách jsem byl teda nucenej Kayu zamrdnout do vedlejší místnosti, jelikož se v jednom kuse hihňala těm obrázkům (ještě teď si třikrát denně mydlím falus ve snaze dostat to dolů)), moc jsme toho nevyřešili. Prostě jsme se shodli na tom že to byl úlet, jednorázová akce, co se nebude opakovat. A taky jsem mu dal jasným způsobem najevo, že pokud se ještě někdy jeho péro ocitne v nevhodný blízkosti Kayi, jejího obličeje nebo nosní dírky, vezmu si louskáček na ořechy a dám si intimní schůzku s jeho žaludem. To jen tak pro pořádek.

* * *

"Tak jo, kdo si hodí jako první?" Culí se Kaya a v ruce drží šest lístečků a hrací kostku.
"Co třeba ten, kdo tuhle sračku vymyslel?" Ušklíbne se Olivie a zavdá si z placatky, kde nejspíš nebude voda s citronem.
"Liame?" Zamrká na mě Kaya svýma dlouhýma řasama a mě najednou hrozně sere, že jsem jako malej neměl bárbínu, co by byla aspoň z půlky jako ona.
Sedíme v parku, na dece, je celkem příjemnej, slunečnej den, a my se hrozně nudíme, jelikož je neděle, a, no, je neděle. Nejdřív jsme tu byli jen já s Patrickem a o kousek dál Kaya s Jamesem (který se chovali vážně nevhodně). Asi po hodině chillování a nic nedělání volala Olivie a dotáhla s sebou i Thomase, kterej je až na výjimky, kdy fakt ujede (jako posledně v Exitu) celkem chytrej a slušnej. No, možná na tom hraje taky trochu roli to, že je asiat, a jde mu víceméně všechno na co šáhne, od programování po doučování severokorejštiny.
Něco nesrozumitelnýho zafrflám a tahám si na random lísteček z Kayiny sevřené ruky. Radši si ani nečtu úkoly. Kaya za mě hází kostkou. 4.
"Vykousni se s prvním člověkem, kterýmu se podíváš do očí." Schválně nezvedám oči a koukám do trávy. Ignoruju potměšilé hihňání ostatních, a když je to popichování přestane bavit, zvednu hlavu, kouknu Patrickovi do očí a na Kayu ukážu fakáče.
"Co?" Hájí se. "To jsem nepsala já. Úkoly ode mně poznáš na míle daleko.."
"Aha.." Říkám lehce omluvným tónem. "Tak ať už to psal kdokoliv, necháme si to na později, jelikož tu asi není nikdo kdo by nás dva neviděl se líbat. Nebo se dokonce nepřidal." Letmo přestřelím očima ke Kaye. Ta na mě hodí tak vražednej pohled, že by mi možná uštknutí od černý mamby způsobilo menší fyzický újmy, a mě najednou došlo, že, doprdele, o tom asi James neví a nebylo by fajn, kdybych mu o tom řekl zrovna já. V tuhle chvíli. A tak prostě vytahuju smotaný brčko a dělám, jakože se vůbec nic nestalo. Normální den.
"Tak, teď já." Tleskne Kaya párkrát rukama a hází kostkou. 1.
Bere si náhodnej papír a čte: "Běž za někým cizím a popros ho o telefonní číslo." Kaya protočí očima.
"Fakt trapný.." Mrmlá a v tu stejnou vteřinu se zvedá ze země a jde někam do neznáma.
"Hrajem dál!" Popohání nás Liv a soudě podle toho, jak máchá rukama, si asi dala víc než jen lok z placatky. Šklebím se a dávám si práska.
"Thomas je nařadě!" Huláká Olivie a já mám co dělat abych udržel smích. Thomas si nervózně poposune brýle na nose a hází kostkou. 5.
"Poslední, kdo ti dá pusu na tvář, ti musí šáhnout do trenek." Teď se fakt nahlas směju, jelikož jestli je pravda to, co se o asiatech říká, a jestli se během tří vteřin nevrátí Kaya a někdo jí neřekne o co jde, bude to ona, kdo mu tam bude šahat, hmm, celkem Thomase lituju, Kaya je ornitoložka.
Nechávám jointa kolovat a celkem s klidem se nakláním k Thomasovi a líbnu ho na tvář. Z dálky se k nám blíží Kaya. A není sama. ??? Za ní jdou v nepatrné vzdálenosti nějaký dva borci, fakt sexy a zpocený, jak to ta holka doprdele dělá? Vrtím hlavou a sleduju, jak k nám samolibě pochoduje.
"Lidi, tohle je Ethan a.. Jordy?" Ptá se Kaya toho se znatelně větší boulí v rozkroku.
"Jeremy." Odpovídá.
"Hm, to je hezký jméno." Hihňá se Kaya a pohodí vlasama. James na ní kouká s kamenným výrazem a když si toho všímá, honem vytahuje z kabelky krabičku cigaret.
"Kayo? Ani si nesedej.." Šklebí se Olivia a mává placatkou s takovou vášní, že si půlku jejího obsahu vybryndá na svetřík. "Máš úkol."
"Vždyť jsem teď jeden splnila!" Prská Kaya a hází po Liv zapalovačem. "To není fér."
"Hm, já pravidla nevymejšlela. Prostě šáhni Thomasovi do gatí."
Kaye vystřelí obočí až někam do troposféry. "Co prosím?"
"No dělej." Popichuju Key a šklebím se. "Přece se tu nechceš přede všema svlíkat." (Vsázím svoje imaginární naspořený miliony na to, že přesně to chce.)
Kaya pokrčí rameny a hodí omluvným pohledem po Jamesovi, který si mezitím sedl k Liv a nejspíš tu zbylou tekutinu v ní řádně ztrestal. Kaya přebírá veškerou zodpovědnost (...) a sahá Thomasovi pod trenky, který překvapením zalapá po dechu. Jsem toho názoru, že se tam hrabala až přehnaně dlouho, ale taková už Key prostě je, a snažit se s tím bojovat by bylo jako veslovat kánoí proti proudu. Sisyfovská práce.
Mezitím brčko udělalo kolečko, takže když Kaya konečně vytáhne ruku z Thomasových kalhot a něco mu šeptá do ucha, dávám si už třetího prda. Taky si všímám, že Ethan vzal celkem rychle místo vedle mně, a tak zkouřeně dumám nad tím, jestli potřebuje srát, nebo se mu něco snaží protrhnout ty upnutý běžecký kraťásky. Jeremy furt jen tak postává a vypadá, jakože uplně neví, jestli se začít smát nebo s brekem utýct a volat o pomoc. Vítejte v naší partě.
James mezi tím hází kostkou a vypadá značně zpruzele (a ani se mu upřímně nedivím). 3.
"Svlíkni si tričko a dej si tři kolečka okolo parku."
Liv uznale vypískne a zavdá si z prázdné placatky.
James se jenom ušklíbne a shazuje (na můj vkus až moc volný) tričko. V duchu si musím utřít žgryndu co mi teče po bradě. Jeremy se asi nakonec taky rozhodl zůstat, jelikož si sedá vedle Ethana. ???
Ještě chvíli očima hypnotizuju ty dvě česnečky, co se natřásají a mizí v dálce, a pak přejedu pohledem k Liv, která je nařadě. 2.
"Skoč do keře." Řekne trochu nacamraně.
Patrick vedle mě se zasměje a Ethan s Jeremym se k němu přidávají. Mně na tom teda nepřijde nic extra vtipnýho, nalitá Liv je schopná dělat větší píčoviny než skočit do nějaký popínavý rostliny. Ale co, hec je hec.
Olivia si sundává pocintanej svetřík, rozbíhá se a plnou rychlostí to nasolí do nějaký tůje, a vypadá to fakt vtipně, jelikož to nějak nevypočítala a namrdla se na obří větev, takže se směju už i já.
Kaya běží Liv pomoct dostat se z křoví a upravit hairstyle. Na řadě je Patrick. 6.
"Vyber si libovolnýho člověka a tomu vyznej lásku."
Jo, jsem tak trochu naivní a čekám, že si vybere mě, což se teda dotkl citlivýho bodu, když to neudělal, a byl jsem přesvědčenej mu to později dát řádně sežrat. Jelikož ale přechází k Jeremymu, kleká si na jedno koleno, chytá jeho ruku do dlaně a dívá se mu do očí pohledem, kterej moc dobře znám, šklebím se, nakláním se, abych měl lepší výhled, a dávám si vydatnýho práska.
"Už dlouho ti chci říct.. no, zas tak dlouho ne, jelikož se známe asi tak 5 minut, ale.. od tý doby, co jsem viděl tvoje krásný.. hm, modrý.. oči.. a tvoje stylový světle zelený tílko a ten účes a celej seš prostě fakt k sežrání.. takže tě fakt asi dopiče miluju, víš jak, totally worth it, no regrets."
Teď se zase od plic směju já, protože to zní fakt vtipně od někoho, kdo je Patrick. Jeremy zase evidentně neví jak se tvářit, ale Ethan vedle něj hýká smíchy jako osel (ok, naprosto neatraktivní). Liv se mezitím vyhrabala z keře a Kaya jí teď vybírala z vlasů větvičky.
Culím se na Patricka a v tu chvíli mu zcela odpouštím, protože mě miluje doopravdy. #egoup
Kaya odněkud vytáhla flašu lacinýho vína ??? a tak se zase trochu pije. Králova koruna. Hm, celkem originální název pro tu zítřejší monumentální kocovinu. Po chvíli tlachání a diskuzi nad tím, jestli dáme druhý kolo týhle ujetý hry (což razantně odmítám a Patrick s Liv se mnou souhlasí (chudák, asi to víc bolelo než to bylo vtipný, byla slušně rozcuchaná a z pusy jí tekla krev)) se v dálce rýsuje něco, co okamžitě upoutává mou pozornost - přibližující se polonahý James, sexy jak hrom, ty zpocený svaly mě oslepujou víc než světla od traktoru, tak vytahuju cigáro, protože tomuhle už chybí jen slowmotion a nějaká erotická hudba. Kaya sleduje můj pohled a (spíš instinktivně) vytahuje z kabelky ten zkurvenej třešňovej lesk na držku kterýho mám už vážně plný zuby. Matlá si pusu a očima svlíká Patrika snad i z kůže, bože, ta holka by mohla svý stydký pysky používat v létě místo klimatizace. Něco mrmlám a dávám Patrickovi pusu na tvář.
Kaya opět nezklamala a ve chvíli, kdy se udejchanej Patrick svalil na zem, sedla si mu na klín, začala vrtět zadkem a ulízavat mu vlasy dozadu. Protáčím oči.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.