8. kapitola

6. may 2017 at 23:35 |  Test lidskosti
Zbytek večera byl rozmazaný. Surrealisticky rozmazaný.
Tančilo se, pilo se, hulilo se, ale já toho do sebe ten večer napral tolik, že jsem byl zbytek zábavy odkojen na nealku a občasném prásku od Kayi.
Z místa, kde jsme s Kayou tančili, se postupně stalo něco jako VIP promenáda (haha, vtipe vylez). Kromě nahodilých týpků a samic, kteří se k nám s velkou vášní přidali, se objevila i Olivie, Jessica (...), Thomas a James. V duchu jsem litoval Naomi, která touhle dobou už dávno spala a slintala si na polštář. Těch akcí se ale v nedohlednu rýsovalo tolik, že bylo zbytečné trhat si kvůli tomu žíly.
Trochu mě znepokojil fakt, že jsem ani koutkem oka nepostřehl Patricka - a to vůbec nikde. Na parketu, u baru, na hajzlech, před Exitem. Jakoby se po něm slehla zem. A mě najednou začalo hryzat svědomí, asi jsem se neměl zachovat jako chladnokrevná svině a měl jsem mu říct, nevím, že mám sračku nebo že mi umřel pes a.. (uznávám že tohle by ho asi dvakrát neuklidnilo, ale lepší než odejít a už se nevrátit).
Hm.

Exit se začal pomalu vylidňovat a nám nezbylo nic jiného než jet s Jessicou domů (ten večer nepila (upřímně nechápu že to tam s náma vydržela až do konce)).
První vystoupila Olivia. Pak Thomas. A v autě jsme zbyli už jen my tři - Jessica, já a Kaya. V životě jsem si asi tolik neuvědomoval to trapné, plíživé ticho které se mezi námi vznášelo.
"Kde chceš vyhodit, Key?" řekla Jessica lehce rozechvělým hlasem po zhruba pěti minutách naprostého mlčení.
"Hmm, dneska asi přespím u Liama." Zamumlala Kaya ze zadu. Soudě podle tónu jejího hlasu toho taky dneska pozřela víc než dost.
"Fajn." Odsekla Jess možná až trochu moc úsečně.
Díval jsem se z okna na místě spolujezdce a snažil se vší silou soustředit na mozaiku pouličního osvětlení, která se mi míhala před očima.

Jess zastavila u nás před barákem. Vystupuju a s úšklebkem sleduju Kayu, která se mátoží ven z auta a už ani zdaleka nevypadá tak sexy a svůdně jako na začátku večera. Má rozmazanou řasenku, je rozcuchaná a má natrhnuté legíny.
"Tak.. děkujem za odvoz." Houknu k Jess otevřeným okínkem, ale dřív než to stihnu doříct, auto se rozjede světelnou rychlostí a jedinou památkou po tomto incidentu jsou stopy pneumatik na vozovce. Cool.
Kaya vyprskne smíchy. "Tak tohle bylo.. trapný." Zamrmle polohlasem a vytáhne z kabelky zásobničku na jointy.
"Myslím, že už jsi dneska měla víc než dost." Prskám a vytrhnu jí tabatěrku z ruky.
"A já se teprv začala bavit!" Huláká Kaya na celou čtvrť.
"Zavři zobák ty sjetá kozo, nebo už tě moje máma nepustí ani před práh."
Kaya se snaží zachovat seriózní výraz, ale moc jí to nejde. Táhnu jí po schodech nahoru k sobě do pokoje. Prakticky ve stejný vteřině, kdy jí zamrdnu na postel, usíná.
Hlasitě si povzdechnu a sedám k Facebooku. Patrick je online. Píšu jako první. I když takhle nízko se většinou nesnižuju vůbec nikdy.

L: ...
L: Mrzí mě to, ok?
L: Zítra to proberem..
P: Zobrazeno.

Třešnička na dortu tohohle úžasnýho večera, kterej si připíšu na seznam deseti nejhorších. Zaklapnu notebook a lehám si vedle Key.
I když vypadá jak vyblitý lečo, je sexy. Dávám jí pusu na čelo a otáčím se na bok. Koukám na budík na nočním stolku - 5:11. Přesně za 1 hodinu a 49 minut zazvoní budík a my budem muset, chtě nechtě, napochodovat do školy a vypadat normálně.
Zavírám oči a snažím se usnout, i když ještě několik minut přemýšlím o sračkách a zhruba po půl hodině mě zmáhá únava.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.