Seriály

15. may 2017 at 23:04
Hm. Dost často se mě lidi ptají, na jaký seriály koukám a kde je hledám a tak. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl napsat na toto téma článek - bude to rychlejší a přehlednější.

Dokoukáno:

Eye candy (80%) - naprosto skvělej seriál s nádhernou herečkou v hlavní roli, děj taky dává smysl, konec je boží, jedinej háček - má to jenom jednu sérii.
Skins (100%) - ehm, tady asi ani není třeba komentář? můj život, život mejch kamarádů, prostě jedno velký ANO a podepisuju petici pro natočení 8. série.
Misfits (70%) - série s Kelly jsou bezkonkurenční (miluju její dabing!!) ale postupem času, když jedna postava umře a druhá odcestuje v čase a třetí jede do Ugandy zachraňovat děti, tak.. se z toho srala sračka, ale i tak se k tomu seriálu rád vracím a zasměju se nad hláškama.
4teens (40%) - tak na to jsem koukal snad ještě na základce, má to bejt jakože český Skins, pěkná sračka, žádný drogy ani chlast, jen nudný drama gympláků jejichž jediná starost je 2- z matiky.

Rozkoukáno:

Skins - to nepotřebuje důvod, prostě to tak je, ale nekoukám na to sám, ale s Bee, protože to byla naše tradice loni v létě a bude to tak i letos. Prostě to milujem a ono to evidentně miluje nás tak proč na to nekoukat furt dokola když nás to baví?
Misfits - jsem teprve asi u druhý série, ale pár zápletek jsem zapomněl, takže fajn podívaná, docela se i těším na ty závěrečný díly, ty jsem viděl fakt jenom jednou.
Pretty little liars - seriál, do kterýho jsem byl naprosto zažranej v prváku na střední. Banda holek dostává výhružný smsky a začne se samozřejmě i přitvrzovat, ale - čím větší série, tím větší plot holes a já jen čekám na ten poslední díl co má vyjít za pár týdnů a doufám, že ten seriál úplně neodepíšu, protože mě jednu chvíli fakt bavil.
The walking dead - zombie klasika, kdo nezná, jakoby nežil. Posledních pár sérií mi taky přijde jako přes kopírák, i když Negan tomu dává docela šťávu, od začátku seriálu čekám na plot twist toho, jak ten virus vůbec vzniknul, plus by tam mohli dát něco jinýho než fajty se zombíkama/záporákama a hledání úkrytu.
American horror story - poslední sérii jsem ani nedokoukal protože co to kurva bylo???? To nebylo American horror story, ale American shitty story, viděl jsem asi tři díly a stačilo, úplně to posrali. Ale Hotel a Asylum bezkonkurenční, Murder House a Coven a Freak Show mají taky svoje kouzlo.
The 100 - postapokalyptickej seriál z vesmíru a pak ze země, stovka mladejch výtržníků poslaná na zem, aby zjistili, zda je planeta obyvatelná, samozřejmě že je, a nejsou tam sami. Fajty, plány, zrady, spiknutí, fejkový spojenectví. Kdo má tohle rád, vřele doporučuju, zajímalo by mě teda s čím přijdou po týhle sérii protože ta třetí měla plot twist fakt topovej, ale rád se nechám překvapit.
Game of Thrones - láska mýho života, hlavně Arya, Daenerys a Jon. Jestli někdo z nich umře, umře i kus mýho srdce. Ale jelikož je to GoT tak jsem si skoro jistej že ano. Už jen dva měsíce!!!!!!! Do další série a já se nedočkavostí asi vyseru do postele. Nepřeháním.
Teen Wolf - upřímně ani nevím u jaký série jsem přestal koukat, ale dávám tomu ještě šanci než to úplně vyškrtnu, přece jen herci jsou tam fakt šukézní a dost často bez trička. Navíc se mi líbí story line banshee, takže si asi udělám čaj a čas.
Faking it - taky netuším kde jsem skončil, začátky boží, pak to šlo z kopce, ale to je celkem normální, třeba to někdy dokoukám, zajímá mě, jestli se z tý druhý taky stane lesba nebo ne???????????
Fear the walking dead - spin-off k TWD. Baví mě hodně, jsou tam zajímavé postavy, hlavně ten smažáček a jeho sestra, uvidíme jakým směrem se to ubere, tuším že brzo bude (nebo už je) další sérka.
How to get away with murder - byl pro mě jednu dobu taky seriál number 1 ale zase, nastavovanej děj víc sériema a já tuším skončil u třetí a dál se zatím neprokoukal. Léto je ale dlouhý, tak na to třeba dojde. Btw. miluju toho teplýho!!! Mohl by být zase víc děvka jako na začátku, teď mě nudí jak chodí s tím asijským ajťákem.
Orange is the new black - seriál z prostředí ženský věznice, celkem prdel, někdy přehnaný, jindy smutný a někdy si fakt říkáte - nedělej pičoviny bo takhle skončiš. Miluju Alex!! Je sexy a chci s ní mít sex.
Penny Dreadful - masakr ze začátku, ta poslední série mě hrozně nebavila, tak nevim no. Upíři, vlkodlaci, démoni a podobný chuťovky.
Scream - seriálovej Vřískot, první sérka byla boží, druhou jsem ani nezačal sledovat.
Taková moderní rodinka - snad jedinej sitcom, kterej mě fakt baví, ale vážně bych si mohl někam zapisovat kde s těma seriálama končím abych se pak nemusel sto let proklikávat.
Doctor Who - toho mi ukázala Bee, další srdeční záležitost. Cápek se strojem času kterej cestuje napříč časem a prostorem do různejch dimenzí, potkává ufouny a řeší patálie gigantickejch rozměrů. Rose Tylerová a Amelie Pondová, víc říkat nemusím.
Shameless - kde jsem kurva skončil? Potřebuju nové díly!!!!!!

Chci zkouknout:

American Crime Story, 13 reasons why (!!!), Sex ve městě, 2 socky, awkward., Cougar town, Queer as folk (!!!), Rizzoli & Isles (!!!), Arrow, Glee, Hannibal, Heroes, Heroes: Reborn, Man in the high castle, Finding carter (!!!), Friends with better lives, Suits, Leftovers, 666 Park Avenue, Breaking bad (!!!), Community, Dexter (!!!), Looking (!!!), Lost girl, Masters of sex, Perception, Girls, In the flesh, i-Zombie, Grey's anatomy (!!!), The Fosters, The Tomorrow People, True Blood, The Magicians, The Shannara Chronicles (!!!), Sense 8 (!!!), Revenge, Revolution, Sanctuary, Scrubs, Under the dome, Weeds, Will & Grace, Young & Hungry, Being human, Bloodline, Tofu, Cucumber, Banana, Dead like me, Bitten, Chasing life, New girl, Westworld, Famous in love (!!!), Switched at Birth, The lying game.
Mám co dělat, že?

Zavrhnuto:

Scream queens - na to, že je to od tvůrců AHS pěknej bullshit a první sérii jsem dokoukal jen díky Emmě Roberts.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.